Ми часто говорили про Путна. Я казав: вбити його мало. Я б спрямував вс зусилля науки, щоб можна було його вбивати й знову оживляти. так стльки разв, скльки вн поклав людей. потм ще не вбивати: щоб довго жив, мучився каявся.
Але люди, як спостергають за вйною на сход Украни тльки з випускв новин, можуть не зрозумти гумору та змсту взагал. На хню думку, це неполткоректна патротична комедя. Чстий тестострон, – томно промовила кореспондентка. Непдтверджен джерела повдомляють про масов культпоходи бюджетникв на сеанси “Наших котикв”, оскльки у фльм “ Кремль Путн”. Про це повдомля росйське видання “Чечен-прес”. Цей фльм – ще одна маленька, але не менш важлива цеглина в стн, яку зводять наш ветерани, вписуючи свй досвд у книги, щоденники, хронки росйсько-укрансько вйни чи знмаючи так фльми. Псля одного з предпоказв фльму я запитала ветерана, який служив у ЗСУ, як йому фльм. Батальйон Донбас – майже 4 млн при кошторис 23 млн грн (виключно з приватних грошей); Кборги – 23 млн грн (бюджет 48 млн грн, за перший вкенд фльм збрав понад 8 млн грн, що на той час було рекордним показником для першого вкенду серед укранських фльмв).
Багато хто з знмально групи були знайом мж собою до фльму, товаришували по життю. Хоч спершу м – яка несправедливсть! – нхто не врить. У прокат виходять “Наш котики” — комедя про початок збройного протистояння на Сход. Рол в картин виконали: Дмитро Тубольцев (“Пошук” (2014)), Дмитро Хом’як (“Припутн” (2016)), Ярослав Федорчук (“Гтлер капут” (2008), “Повернення мушкетерв” (2009)). Над чим жартувати не можна? Чи так теми, щодо яких смх недоречний як не мають стати частиною смхово культури нашо крани? Тим, хто чутливо ставиться до чорного гумору не завжди натурально гри акторв – краще не ходити. У нас ще деклька тисяч старих паперових декларацй (включно з раритетами, як от деклараця Юл Тимошенко за 1997 рк), колись вони вс будуть зацифрован.
"Цей фльм корисний тим, хто зна про вйну лише з якихось зведень, й дума, що це лише страх бль. Для мене тварини – це чист стоти… Укранськ вйськов у фльм — не пафосн геро, а люди з своми недолками та особливостями характеру. Стрчка ма свого глядача. Це теж були приводи для жартв, бо м було незручно смятися, притримуючи ц елементи гриму.