Сьогодн ми мамо вйну образв. Так, на Сход гинуть наш вйськов, а поряд з цим ведеться запекла вйна в медйному простор. Це постйне моделювання певного образу, комфортного для якось частини суспльства. Захд не надто цкавиться нами, не працю над власним образом в Укран укранцв у себе. А от Рося цим цкавиться займаться. Вона працю над зображенням нашо держави в себе, в нас, на Заход, буду певн образи. Звичайно, це здебльшого невзуалзован реч.
Продюсерка фльму “Наш котики” Уляна Супрун про роботу над стрчкою, фнансування про тих, кому призначена ця неполткоректна комедя про вйну. Ти бачиш кров лайно, тому без гумору можна збожеволти, - вважа ветеран Олексй Цимбалюк. Ще у 15-му та 16-му роках. Принц корону загубив! – голосно прокоментував Грн. В итоге такое обхождение закона малыми кинотеатрами может обойтись им очень дорого. Хто вже придбав квиток — той котик ”, – йдеться у повдомленн. – А костюми – це щось з особистого?
– Це було чимось схоже на братерство на вйн? Але, можливсть подивитися фльм онлайн обов’язково з’явиться. До реч, актор, що зграв Путна – це стовдсоткове потрапляння в образ, хоч не без фарсовост в самй гр. А ще це сатирична, деологчна зброя в боротьб з окупантом. Крм того, гумор на вйн — це ще лки вд зневри та страху. Дивлячись нову укранську комедю, хотлось смятись з солдатв-новачкв, яким всм театром збирали на спорядження, а виявилось, що на вйн комусь треба туалети стерегти, а не лише подвиги робити, з недолугих сепарв, як виловлюють тло свого генерала з канави, з журналстки, яка готова брати коментар у терориств, бо ж треба збалансована картина.
– В театр нхто не знав? За рк ентузазм волонтерв вдчутно впав. Питання заявки на участь надсилайте на editors@dou. В середньому на один екран було продано 7 квиткв (близько 2 квиткв на екран на день). В деяких сценах комп’ютерна графка робить тльки грше через свою примтивнсть. Повна назва – Наш котики, або Як ми полюбили лопати в умовах обмежено антитерористично операц з тимчасовими елементами вйськового стану (привт Стенл Кубрику). Це якийсь гумористичний нествний внегрет, де чорн приколи, буффонада, абсурд, гротекст, пдлткоков жарти, потуги нтелектуального текстового гумору.
– Який головний меседж цього фльму? Що ма вдчувати глядач, коли виходить з зали псля перегляду?