У попередн роки укранськ режисери намагалися зробити серйозне кно про под на Донбас. Але бльшсть з них — це пафосн пропагандистськ фльми, т ж Кборги. Ви скажете: А як же “Донбас” Лозниц?. Для мене вн перебува у трохи накшому сприйнятт, адже це був бльше фльм для вропи, який гротескно зображував под на Донбас.
Жоден з них не ма бойового досвду, нчого не зна про намри командування, майже не орнтуться на мсцевост. Розповдав дещо хлопцям-акторам. Хоча в сюжет непояснен чи невиршен сюжетн лн. Смлива комедя про вйну на сход нашо держави, яка трива дос, вд укранського режисера Володимира Тихого. Вони розповдали, що на фронт присутнсть смерт вдчуваться, як субстанця, що неочкувано виника перед очима. А в мирному житт все намшано, небезпека всюди. Клацнули тяжк електронн замки, двер перед Говорухним вдчинилися. В актора Дмитра Тубольцева (Лто) злетли дв рол в сералах, як знмають укранськ компан, як, як виявилося, планують показувати свй продукт в Рос.
Коли до нас ОБСшники приздили, то сказали, що це найкращий туалет на все АТО. – Н, в ньому нема пропаганди. Вд початку кнопрокату 1 счня 2020 року касов збори картини склали 9,5 млн грн. Досить сказати, що Наших котикв, у яких часом досить жорстко кпинять над святим – герозмом укранських вонв на передовй – частково пдтримали Укранський культурний фонд Держкно. (Хе-хе-х, сарказмом пахне). Мутабор! – скомандував Радник.
Тубольцев длився сторями та пропонував сво де. Вк: 12 А от щодо мовного тла… Дуже рзко вдчувався дисонанс мж лтературною укранською та суржиком, додалася до цього й росйська мова, що лунала з уст укранських ворогв. Насправд ж сплутали з Марком Супруном. Мо колеги за пв дня теж спймали цю хвилю ми вже, не виходячи з образв, жартували постйно, сплкувались, пдколювали один одного. В главных ролях: Михаил Кукуюк, Ярослав Федорчук, Роман Халаимов, Дмитрий Ярошенко, Дмитрий Хомяк Бо зробити це з повною версю складнше, адже звучить вона так: Наш котики, або Як ми полюбили лопати в умовах антитерористично операц з елементами тимчасового вонного стану. Нам це важко сприймати, бо ми диванн переживач. А на вйн нема пафосу.